Мої цінності в роботі

Перш за все, я ціню повагу та тактичну взаємодію з клієнтами. Комунікація між клієнтом та колористом дуже важлива, адже від неї залежить і результат фарбування і рівень комфорту під час фарбування. Саме взаємоповага та тактичність допомогає побудувати довгострокову комунікацію.

Я колорист-стратег і я не створюю одноразових фарбувань. Можна відростити довге волосся і бути блондинкою, можна вийти з чорного і волосся не буде пошкоджене. Але не можна постійно змінювати колір і мати гарне волосся. На жаль, не можна з темного в світлий, з світлого в темний і так по кругу без втрати якості волосся. Під час консультації, будь-ласка, не бійтесь говорити правду про свої попередні фарбування. Про ботокси, нанопластику чи кератинове випрямлення. Ці процедури впливають на якість волосся при висвітленні. І ще деякі фактори впливають на фарбування. Для того, щоб я могла вибрати коректну тактику та стратегію фарбування, будь-ласка, говоріть правду з самого початку))

Я люблю навчатись та вдосконалюватись і як майстер і особисто.

Я піклуюсь про клієнтів. Люблю створювати атмосферу затишку та надихати.

Люблю як поговорити, так і помовчати.

В мене особливе ставлення до ГРВІ захворювань. Будь-ласка, давайте поважати один одного і лікуватися вдома. Я не фарбую, коли хворію. А коли запровадила правило для клієнтів не приходити на фарбування з симптомами ГРВІ, я більше не хворію і не відміняю клієнтів. Дякую за розуміння)).

З повагою, колорист Юлія Буркут