Balayage

Улюблена техніка багатьох колористів. Наносимо висвітлюючий продукт в відкритій техніці, розтушовуємо, створюючи плавний перехід. Можна поєднувати з Gradient, добавляти акцентів, добавляти об’єму, «підсвітлювати» колір в певних зонах. Досить делікатне висвітлення, але чистого фону висвітлення може не бути. Для дуже світлих прядок підійдуть закриті техніки Shatush, Air Touch. Balayage — це про світлі нюанси, 3D ефект, але не про контраст чи рельєф. Або ж потрібно підвищувати % оксі, що не корисно для волосся. Для акцентів достатньо 3-4,5% оксі.

Вартість: тільки акценти — 4500 грн (входить висвітлення, лікування волосся Revlon Blonderful, тонування Revlon/Lisap, стрижка при потребі, укладка). Коли поєднуємо з Gradient чи просто додаємо акцентів при фарбуванні коренів — ціна нижча, вартість фарбування я оголошую ще на етапі консультації, ніяких сюрпризів немає при розрахунку, ціни фіксовані.

Чи підійде Вам Balayage? З радістю відповім на всі Ваші запитання під час нашої консультації онлайн. Сміло пишіть в Інстаграм Директ, Telegram, Viber, чи телефонуйте.