Вихід із темного/чорного

Ніколи, ніколи не можна виходити із темного чи із чорного за допомогою пудри чи інших висвітлюючих засобів. Для зняття темного косметичного кольору використовуємо спеціальний ремовер. Якщо Ваше волосся від природи темне — тут не про це фарбування, мова йдеться про фарбоване волосся в темні відтінки.

Специфіка фарбування Вихід із темного: наносимо ремовер, чекаємо, змиваємо, проводимо лікування волосся, тонуємо. Або наносимо кислотний ремовер, чекаємо, змиваємо, наносимо лужний висвітлювач, змиваємо, проводимо лікування Revlon Blonderful, тонуємо. Через три-чотири дні можна зробити повторне тонування для досягнення холодних відтінків, якщо буде в цьому потреба.

Якщо попередньо Ви вже робили висвітлення волосся на тій довжині, де будемо проводити вихід із темного, обов’язково попередьте про це, також якщо робили випрямлення волосся. Зробимо тестові прядки, щоб розуміти в якому стані волосся.

Вартість: 5000-6000 грн, додаткове тонування — 1600 грн. Входить косметика Revlon/Lisap, лікування волосся, стрижка при потребі та укладка. Також потрібний якісний догляд після фарбування, в цілому, як і після будь-якого висвітлення волосся, потрібний якісний догляд. Від домашнього догляду залежить і стійкість кольору, і блиск та якість волосся.