Shatush

Фарбування на висвітлення волосся. Коли мова йде про Shatush — тут про кардинальні зміни, коли всю довжину потрібно зробити світлішою. Дуже зручний спосіб вийти в блонд, створюється правильний баланс між натуральним волоссям та блондом. 90% сучасних блондинок віддають перевагу блонду в техніках, ніж Total Blonde. Перш за все тому, що не всі люблять блонд від самих коренів, не всім шкіра голови дозволяє Total Blonde, ну і банально — фарбуватися потрібно не так часто. Про приємне вже поговорили, тепер про нюанси фарбування Shatush. Найголовніше — вірно оцінювати якість свого волосся. Shatush — це про висвітлення, для здорового натурального волосся може пройти взагалі бесслідно, врахувуючи лікування після фарбування. А от для уже пошкодженого волосся може мати неприємні наслідки. Shatush і довге волосся — це реально, навіть не складно, якщо немає попередньої історії фарбувань. А от якщо вже було декілька висвітлень, можливо ще й нанопластика/ботокс/ кератин…. але наразі Ви користуєтесь маскою з силіконами, які мають здатність накопичуватись в волоссі, створюючи міцну плівку…. волосся здається гладеньким та здоровим, Shatush в такому випадку протипоказаний. Тому що порошок може діяти або на зруйнування силіконової плівки, а далі пошкодженому волоссю вже нічого не залишається, як здатися, або ж плівка буде не допускати порошок до волосся і не зможемо отримати чистий фон висвітлення. Shatush фарбуємо тільки на міцне здорове волосся, ослаблене волосся потребує делікатних фарбувань та лікування, доглядів.

Для темного фарбованого волосся потрібна процедура Вихід із темного, Shatush без процедури Вихід із темного не зможе дати омріяного результату.

Щодо домашнього догляду — я рекомендую використовувати лінійки premium сегменту, де в масці 80-90% натуральних компонентів і якщо силікони, то летючі, які не накопичуються на волоссі. Мій домашній догляд — це Revlon Orofluido, REVLON Experience та ін, можна замовити, співпрацюю з офіційним імпортером.

Вартість Shatush — 5400-6000 грн на волосся 3 довжини, нормальної густоти. Для не густого волосся — 3000-3500 грн. В вартість входить: висвітлення, лікування Revlon Blonderful, тонування Lisap/Revlon, стрижка при потребі, укладка.